Ripple, Brave i Huobi w PayID, Zilliqa kopana na koparkach ETC, Czy Tron to scam?#bitcoin #ripple #tron
Czy Tron jest scamem? Sprawdziła to jedna z firm badawczych i opublikowała swoje wnioski. Mogą być one zaskakujące dla wielu z Was.

System PayID rośnie w siłę, dołączyły do niego Ripple, Brave i Huobi. PayID to Global Payment Network i zrzesza bardzo wiele firm, a także instytucji non-profit.

No i ciekawostka dla górników ETC – będą mogli kopać…

Author: admin

14 thoughts on “Ripple, Brave i Huobi w PayID, Zilliqa kopana na koparkach ETC, Czy Tron to scam?

 1. Swiniolisy górą ! 😉 Majk jak zwykle nagranie na poziomie Premium 😉 , serdeczne dzięki za wczorajszy materiał "Straciłem swoje środki" który dla mnie jest materiałem wnoszącym "przyczepę" wiedzy która nie dość że pożyteczna to i za FREE dla początkujących. Czy można prosić o materiał z tematu jak zabezpieczyć portfele desktopowe w najlepszy sposób jaki tylko można , pytam ponieważ coraz więcej stakowania na takich portfelach. Lub może opcja stakowania na portfelach sprzętowych ? Dzięki Ci Majk że jesteś i poświęcasz swój czas na prowadzenie tematu krypto 😉

 2. Właśnie skończył się live u Jackowskiego, jego syn pyta go często o krypto i jego zdaniem będzie bardzo duża niestabilności na rynku i radzi pozbyć się krypto najpóźniej do lutego.

 3. Jackowski właśnie powiedział żeby pozbywać się krypto…max do lutego…..Biorąc pod uwagę że już są podejmowane działania militarne…..hmmm

 4. Dzięki Mike za dzisiejszy update

  Muszę nie odnieść do Twojego komentarza na temat zwiększenia limitu gazu w Ethereum: "chcą po prostu więcej kasy. szkoda gadać". Nie do końca. Zwiększenie limitu gazu to tak naprawdę zwiększenie rozmiaru bloku. Ok to może oznaczać więcej kasy dla górników. Ale też oznacza niższe opłaty transakcyjne dla nas. Więc moim zdaniem warto rozmawiać. Ciekawe też są propozycje EIP 1559 które zakładają modyfikację opłat transakcynych i wielkości bloku na poziomie protokołu: https://youtu.be/BpsmVRNznOQ?t=1906 

  Ciekawy update na temat TRONa. Ja osobiście nie rezonuje z wartościami prezentowanyi przez Justina Suna i myślałem że to jest projekt do nakręcenia pompki podczas bańki krypto 2017, ale minęło dwa i pół roku i projekt nadal działa. A przecież wygodniej byłoby im zaczać kręcić pomkę na innym shitcoine od nowa, od niskiej kapitalizacji.

  Co do COMPa, to kupowanie teraz jest bezsensu. Wysoka cena wynika z ograniczonej podaży. Duzi gracze zaangażowanie w projekt i DeFi dostali swoje tokeny jakiś czas temu. Wątpie, żeby teraz chcieli się cashować. Codziennie użytkownicy Compounda dostają nowe tokeny.Niecałe 3k sztuk. A zainteresowanie jest wielkie, bo wszyscy o tym mówią. Za jakiś czas to zleci i będzie można kupować za ułamki obecnej wyceny.

  Co do DeFi, to dopiero mamy początek. Powoli zaczyna się bańka, pojawiają się nowe projekty "defi" z których nic nie będzie, tak jak z większości ICO. Ale sam trend będzie rósł w siłę. Jakby ktoś chciał poznać ten trend bliżej, to zapraszam do darmowego kursu https://www.zrozumiecbitcoina.pl/defi-masters/

  Dzięki Mike za info o problmach z Argentem. To jest kolejna lekcja, że pierwsza rzecz jak instalujesz wallet, to dbasz o jego bezpieczeństwo. Jak instalujesz tradycyjny portfel to najpierw zapisujesz sobie seeda. Jak instalujesz Argenta, to pierwsza rzecz jaką robisz, to ustawiasz sobie guardiana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 Daily Chatter | Design by ThemesDNA.com
top